Oferty pracy - powrót

Mierz wysoko, dosłownie - rozwijaj się z nami i podziwiaj świat z góry! Dołącz do zgranego zespołu monterów rusztowań, inżynierów, projektantów oraz specjalistów od BHP i obsługi klienta, których łączy ogromna pasja do budownictwa. Od ponad 16 lat dbamy o maksimum bezpieczeństwa ludzi pracujących na wysokości. Realizujemy najbardziej wymagające projekty dla firm i jednostek z całej Polski i Europy.
Aplikuj, by razem z nami stawiać rusztowania, dzięki którym powstają nowoczesne fabryki i elektrownie, ożywają stare mosty, a w niebo wznoszą się coraz to wyższe konstrukcje!
Stanowisko:PROJEKTANT RUSZTOWAŃ
Wymagania:
  • Minimum rozpoczęte studia - kierunek budownictwo (3 rok studiów) oraz chęć kontynuowania nauki celem uzyskania niezbędnych uprawnień,
  • Znajomość pakietu MS Office: Word, Excel,
  • Znajomość dowolnego programu CAD np.: Autocad, Zwcad,
  • Znajomość dowolnego programu obliczeń statyki np: Robot, RSTAB,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca sporządzanie dokumentacji technicznej.

  • Dodatkowe atuty:
  • Doświadczenie w zawodzie projektanta konstrukcji stalowych,
  • Uprawnienia projektowe,
  • Znajomość systemu rusztowań,
  • Kwalifikacje specjalisty ds. bhp, specjalisty ds. ZSZ, ochrony środowiska.
Obowiązki:
  • Wykonywanie rysunków: koncepcyjnych, wycen, zestawień materiałowych,
  • Wraz z rozwojem rozszerzony zakres o: dokumentację techniczną, projekty statyczne.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki finansowe i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiągniętych sukcesów,
  • Pełną pomoc w przygotowaniu do pełnienia obowiązków,
  • Szkolenie z zakresu wykonywania obliczeń rusztowań. Praca w młodym zespole ludzi chętnych do dzielenia się wiedzą,
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy: tel. komórkowy i komputer typu stacja robocza,
  • Rozwój zawodowy (zapewniamy i pomagamy odbyć praktyki w celu uzyskania uprawnień do projektowania konstrukcji stalowych bez ograniczeń).
  • wynagrodzenie / przepływ do pracownika brutto w PLN: 5.383 - 9.784 + ewentualne premie
Uwagi:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)"